Nusret The Game

Beceri Oyunu
BİLGİ
  • Lisans Ücretsiz
  • Boyut 24.68
  • Version 1.1
  • Dil Türkçe
  • Firma IQ Game Studio
Tuzlamayı ve et kesmeyi sever misiniz? IQ Game Studio kullanıcılara bu alanda adı son zamanlarda sıkça duyulan milli gururumuz Nusret karakterini oyun içerisinde kullanmamıza imkan veriyor.

 

 Son zamanlarda adı sıkça duyulan ve kendine özgü tuz dökme hareketi ile ülke sınırlarını aşıp dünya genelinde fenomen haline gelen Nusret, şimdi de Nusret The Game adlı mobil yemek pişirme oyunu ile karşımıza çıkıyor.

 Yapımcı firma IQ Game Studio kullanıcılarına çevrimiçi ve çevrimdışı olarak Nusret The Game oyununu ücretsiz olarak oynama imkanı sunuyor. Beceri oyunu kategorisindeki oyunda iki farklı mod bulunuyor . Oyun modlarından birinde Nusret'in kendine özgü tuz dökme hareketi ile hazırlanmış etler üzerine istenilen miktarda tuz döküyor, bir diğer oyun modunda ise satır ile etleri tıpkı Nusret gibi belirtilen çizgiler üzerinden kesmemiz isteniyor. Oyun içerisinde kullanıcıların 5 defa hata yapma şansı var ve bu da yeni başlayanların alışması için gayet iyi bir sayı. Bu oyun modlarından yüksek puan toplamaya çalışarak liderlik panosuna adınızı yazdırmanız mümkün.

 Oyun Android işletim sistemine sahip cihazlarda oynanabilmektedir.

Daha Fazla Göster
Nusret The Game indir